    NOCO GENIUS10 6V/12V 230A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply
    % 5
    10.573,92 TL
    10.048,98 TL
    Kategoriler :Oto Aksesuarları>Akü Şarj Cihazları
    Marka :NOCO
    Stok Kodu :GENIUS10
    Barkod :046221190274
    Havale :9.546,53 TL (%5 havale indirimi)
    Hemen Al
    PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT
    HIZLI KARGO GÖNDERİMİ
    GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ
    Kampanyalar (1)
    Havale ödeme yöntemini kullanarak (0,00-999.999,99) TL alışveriş yapana %5 İndirim
    ·6V/12V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerine uyumludur,
    ·6V/12V 230Ah kadar tüm aküleri şarj eder,
    ·Sıradan şarj ciharlarına göre 2 kat daha hızlı şarj eder,
    ·Sıradan şarj cihazlarına %97 daha küçük, %98 daha üstün performans ve üstün teknoloji,
    ·9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar,
    ·12V Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel sinyal teknolojisidir.
    ·Kabloya entegre sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması
    ·12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, 220V AC şebeke elektriğini 12Volt DC akımına dönüştürerek, araç çakmaklık soketi ile çalışan tüm ürünlerinizi çalıştırmanızı sağlar.
    ·12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 13,6V 10A (MAX 12A) güç sağlar,