| Stok Kodu : | GENIUSPRO50 |
| Barkod : | 046221190526 |
| Havale : | 64.444,58 TL (%5 havale indirimi) |
PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT
HIZLI KARGO GÖNDERİMİ
GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ
·NOCO GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply
·6V/12V/24V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerini Profesyonel olarak şarj etmek için uygundur.
·6V/12V/24V 1000Ah kadar tüm aküleri şarj eder,
·Sıradan şarj ciharlarına göre 4 kat daha hızlı şarj eder,
·Sıradan şarj cihazlarına göre %97 daha küçük, %98 daha üstün performans ve üstün teknoloji,
·6V/12V/24V Zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları otomatik algılayarak çözer ve enerji kaybını önleyerek sülfatlanmış plakaları tersine çevirerek geri kazandırır.
·9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar,
·6V ve 12V akülerde 50Ah. 24V akülerde ise 25Ah. /saat şarj kapasitesi ile sınıfının en verimli profesyonel akü şarj aletidir.
·GENIUSPRO50, 6V/12V /24V 400 Ampere kadar tüm küçük kapasiteli akülerinizi optimize edilmiş şarj veya sürekli bakım için 10A/Saat şarj modu sayesinde düşük amperli akülerinizi şarj edebilirsiniz.
·6V/12V/24V (REPAIR) Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel sinyal teknolojisidir.
·Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması kıvılcım çıkmasını önleyerek ek güvenlik sağlar,
·Kabloya entegre 60Amp ANL sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması sağlar.
·12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, 220V AC şebeke elektriğini 12Volt DC akımına dönüştürerek, araç çakmaklık soketi ile çalışan tüm ürünlerinizi çalıştırmanızı sağlar.
·12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 13,6V MAX 50A güç sağlar,
·24V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 27,2V MAX 25A güç sağlar,
·Start-stop araçlar ve CANBUS elektrik sistemleri ile de kullanılır,
·Cutting-edge teknolojisi üstün performans sağlar,
·IP20 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı,
·Kolayca 220Volt prize takıp kullanılır,
·Son derece hafif kablolar dahil sadece 2,62 Kg Ağırlık,
·Start-Stop: Start-Stop özellikli ve hybrid araçların akülerini dengeleyerek şarj etme imkânı,
·Firewall: Çok katmanlı güvenlik sayesinde üstün koruma ve tam güvenli kullanım sağlar,
·Load Tracking: Şarj süresinde en uygun şarj akımını dinamik olarak uygular,
·Energy Save: Gerektiği kadar enerji harcar, enerji tüketimini minimumda tutar,
·Thermal Monitor: Hava sıcaklığını tespit ederek yüksek veya düşük sıcaklıkta bile tam şarj sağlar,
·Memory: Yeniden başlatıldığında otomatik olarak en son çalıştığı konuma döner,
·Interactive: Akünün durumuna göre şarj alternatifleri oluşturup maksimum şarjı sağlar,
·Rugged: Kire, UV ışınlarına, darbe ve ezilmelere karşı dayanıklı,
·CANBUS: Canbus sistemlerini şarj etmeye uyumludur,
·Maintenance Plus: Aküyü otomatik olarak sürekli tam şarjda tutar, aşırı şarj etmez,
·Noco Genius ürünleri 100 yıllık USA teknoloji ve deneyimi ile piyasadaki en gelişmiş ürünlerdir.
·Duvara monte aparatı ile çok yönlü kolay kullanım imkânı.
·Özel tasarım akü kıskaçları dar alanlarda akü kutup başlarına kolayca tutunabilme imkânı sağlar.
·Su, toz ve darbelere dayanıklı özel yalıtımlı silikon taşıma çantası ile uzun alet ömrü.
·Noco’nun Şimdiye Kadarki En Güçlü, En Verimli ve En Kompakt Şarj Cihazıdır.
| Stok Kodu | GENIUSPRO50 |
|---|---|
| Barkod | 046221190526 |
| EAN | 046221190526 |
| Kategoriler | Oto Aksesuarları>Akü Şarj Cihazları |
| Markalar | NOCO |
| Etiketler | NOCO GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply |